Konkurs Astronomiczny Astrolabium II edycja

Nadal trwają  zapisy do udziału w II edycji konkursu astronomicznego Astrolabium.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie. Na uczestników czekają nagrody i upominki w postaci m. in. ciekawych książek, albumów, podręczników i słowników.

Konkurs odbędzie się pod koniec marca 2014 roku w siedzibie każdej zgłoszonej szkoły.

Do konkursu można się zgłaszać jeszcze do końca stycznia 2014 roku.

Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich klas szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcącego.

I – IIII klasa Szkoły Podstawowej,
IV - VI klasa Szkoły Podstawowej,
I - III klasa Gimnazjum
I – III klasa Liceum Ogólnokształcącego

Przykładowe doświadczenia dla uczniów gimnazjum i liceum są na stronie internetowej konkursu.
Doświadczenia przykładowe dla szkół podstawowych pojawią się już wkrótce.

Opłata konkursowa za udział jednego ucznia wynosi 8 zł.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę: www.astrolabium.edu.pl, gdzie znajdują się m.in. informacje o literaturze do konkursu, galeria zdjęć, a także linki do ciekawych portali edukacyjnych.