olimpiada astronomiczna

59. Olimpiada Astronomiczna zakończona

Zwyciężczynią LIX Olimpiady Astronomicznej została Zofia KACZMAREK, uczennica 2 klasy Liceum Akademickiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W zeszłym roku zajęła drugie miejsce na olimpiadzie. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Powodzenia na międzynarodowej olimpiadzie w Indiach!

LVIII Olimpiada Astronomiczna

W dniach od 5 do 8 marca w Chorzowskim Planetarium uczniowie z całego kraju zmagać się będą z zadaniami ogólnopolskiej Olimpiady Astronomicznej. Laureaci Olimpiady wezmą udział w Międzynarodowej Olimpiadzie z Astronomii i Astrofizyki w Indonezji.

Chorzowianin Roku - zagłosuj na Lecha Motykę

Dzięki piątej Międzynarodowej Olimpiadzie z Astronomii i Astrofizyki, której organizatorem był właśnie dyrektor Planetarium Śląskiego, o Chorzowie usłyszał cały świat. To człowiek, który czynnie działa, żeby o Chorzowie słyszano zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Trwa pierwszy etap 57. Olimpiady Astronomicznej 2013/2014

Witryna 57. Olimpiady Astronomicznej 2013/2014
Jak co roku, na stronie internetowej Planetarium Śląskiego można znaleźć zadania przygotowane na pierwszy etap olimpiady astronomicznej. Przypominamy o nadbiegającym terminie nadsyłania rozwiązań - do 11 października 2013 r.
Subscribe to RSS - olimpiada astronomiczna