warsztaty

Zimowe Warsztaty Naukowe Klubu Astronomicznego „Almukantarat” - relacja

Zimowe Warsztaty Naukowe Klubu Astronomicznego „Almukantarat” odbyły się w dniach 13-20 lutego we Wrocławiu. Podczas corocznego spotkania młodzież licealna z całej Polski miała okazję rozwinąć swoje zainteresowania z astronomii i dziedzin pokrewnych. Relacja jednej z uczestniczek pokazuje, że młodzież nie tylko poznała spory zasób wiedzy astro-kosmicznej, ale też dobrze się bawiła.

Astronomia dla najmłodszych uczniów w ISP nr 12 w Jaśle

W Integracyjnej Szkole Podstawowej nr 12 im. Ignacego Łukasiewcza w Jaśle, która wchodzi w skład Zespołu Szkół Miejskich nr 3, odbywają się warsztaty z astronomii dla najmłodszych uczniów. Prowadzi je nauczycielka geografii Jadwiga Moskal.

„Kosmos w szkole” czyli warsztaty ESERO w Centrum Nauki Kopernik

W sobotę 10 października 2015 w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik oraz w Planetarium Niebo Kopernika odbyły się po raz drugi warsztaty ESERO skierowane głównie do nauczycieli i opiekunów zajęć pozalekcyjnych dla uczniów i młodzieży.

WKWP 2014 - Wrocław

W dniach 15 – 18 stycznia odbyły się Międzyuczelniane Warsztaty Astronomiczne WKWP 2014. Jest to corocznie odbywające się spotkanie studentów kierunków astronomicznych z całej Polski.

Warsztaty astronomczne o zanieczyszczeniu światłem

Polska w świetle
Do 7 marca trwają zapisy na warsztaty realizowane w ramach projektu Wygasz. Liczba miejsc ograniczona.
Subscribe to RSS - warsztaty